Доставка вам в руки

Відвантаження та доставка нашої продукції здійснюється через:

– самовивезення з території складу власним автотранспортом.

Самовивіз продукції здійснюється в робочий час (пн., Вт., Ср. Чт. – з 9.00 до 18.00, сб. – з 9.00 до 17.00, сб. – з 9.00 до 13.00) зі складу, який знаходиться за адресою:

м. Київ, вул. Комарова, 42 (поруч з ринком «Відрадний», в районі моста Лепсе і медмістечка). На цій же території знаходиться і наш офіс, де ви можете оформити всі необхідні документи на провезення продукції.

– доставка транспортом компанії, яка співпрацює з нами.

Вартість залежить від віддаленості пункту доставки від складу нашого підприємства. При доставці продукції, всі супутні документи передаються через водія або експедитора. Тільки у нас, оплату за товар можна зробити через водія при отриманні. Це багато в чому заощадить ваш час: замовивши товар по телефону, ви його можете отримати в потрібному для вас місці. Вартість доставки по Києву коливається від 150 до 250 грн в залежності від відстані від нашого складу.

– доставка товару по території України здійснюватись через транспортні компанії-перевізники на вибір покупця

(Нова пошта, Делівері, Нічний експрес, Автолюкс, Ваш час і іншими). Така доставка здійснюється з урахуванням виїзду і завантаження транспорту перевізника на склад нашого підприємства. Транспортні послуги покупець оплачує безпосередньо транспортної компанії.

Доставка нашої продукції може бути здійснена, при наявності товару на складі – «на сьогодні», «на завтра», або на зручний для клієнта день за погодженням з менеджером компанії.

Наша компанія «Метиз груп» цінує і з повагою ставиться до кожного клієнта, який звернувся до нас, і гарантує своєчасну доставку і збереження продукції.